فان بیست چیست ؟

فان بیست پرتالی تفریحی است که قصد آن فقط و فقط شادمان کردن مردم است .

پس شادمان خارج شوید .

جستجو
Search
دوستان
Firend
ارشيو
archive
آمار سايت
Site info

  افراد آنلاین : 6
  ورودی گوگل امروز : 5

  بازدید امروز : 307
  بازدید دیروز : 1921
  کل بازدیدها : 14629567

  تعداد کل مطالب : 1219
  ارسال روزانه : 0.61
  نظرات روزانه : 0.88
  تبادل لینک با 0 سایت
  تاسيس : 20/04/1390

آخرین اعضای فان بیست
جستجو
Search

متن مورد نظر را وارد کنید و اینتر نزنید

 • جست‌وجو

 • درشرایطی تیم های اسپانیا و پرتغال در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها به مصاف هم رفتند
  که علاوه بر میشل پلاتینی دولتمردان هر ۲ کشور نیز در محل مسابقه حضور پیدا کردند.
  خبر کامل در ادامه مطلب
  درشرایطی تیم های اسپانیا و پرتغال در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها به مصاف هم رفتند که علاوه بر میشل پلاتینی دولتمردان هر ۲ کشور نیز در محل مسابقه حضور پیدا کردند.
  در دقیقه ۹ آلوارو آربلوا روی دروازه پرتغال صاحب موقعیت شد که ضربه او از بالای دروازه این تیم بیرون رفت.
  در دقیقه ۱۰ شوت آندرس اینیستا نیز با فاصله زیادی راهی خارج شد.
  در دقیقه ۲۹ و روی کار زیبای تیمی اسپانیا توپ به آندرس اینیستا رسید که وی توپ را به شکلی خطرناک از روی دروازه به بیرون فرستاد.
  دقیقه ۳۱ و با جنگندگی بازیکنان پرتغال توپ پشت محوطه جریمه اسپانیا به کریستیانو رونالدو رسید که وی با شوتی زمینی توپ را به دیواره کناری دروازه ماتادورها کوبید.
  در دقیقه ۴۰ سرخیو راموس از اسپانیا کارت زرد گرفت.
  فابیو کوئنترائو از پرتغال نیز در دقیقه ۴۶ از داور ترک کارت زرد دریافت کرد.
   در اوایل نیمه دوم دیدار در سطح یکسانی برگزار شد و هیچ تیمی نتوانست موقعیت خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کند.
  در دقیقه ۵۴ سسک فابرگاس به جای نگردو در ترکیب اسپانیا قرار گرفت.
  در دقیقه ۶۰ سرخیو بوسکتس به دلیل اعتراض به داور کارت زرد گرفت. در همان دقیقه داوید سیلوا جای خود را به خسوس ناواس داد.
  دقیقه ۶۱ په په به دلیل خطا روی ژابی آلونسو با یک کارت زرد جریمه شد. ژوائو پریرا نیز از کارت زرد در امان نماند و به دلیل خطای واضح روی فابرگاس در دقیقه ۶۴ با کارت روبه‌رو شد.
  در دقیقه ۶۷ ژاوی با شوتی سنگین دروازه پرتغال را تهدید کرد ولی توپ او به همان جایی رفت که دروازه‌بان پرتغال حضور داشت.
  در دقیقه ۷۲ خطایی در پشت محوطه جریمه اسپانیا روی رونالدو رخ داد. خود این بازیکن ضربه ایستگاهی را زد که با فاصله کمی از روی دروازه به بیرون رفت.
  دقیقه ۸۱ نلسون اولیویرا به جای هوگو آلمیدا برای پرتغال وارد زمین شد.
  دقیقه ۸۳ پرتغال پشت محوطه جریمه اسپانیا صاحب ضربه آزاد شد. رونالدو ضربه را زد که آربلوا با دست توپ را منحرف کرد و به همین دلیل از داور کارت زرد گرفت. رونالدو بازهم پشت توپ ایستاد ولی یک بار دیگر توپ را به بیرون فرستاد.
  برونو آلوز از پرتغال در دقیقه ۸۶ کارت زرد گرفت.
  ژاوی هرناندز در دقیقه ۸۷ از بازی بیرون رفت و پدرو رودریگس جای وی را گرفت تا اسپانیا تا حدودی تهاجمی‌تر شود.
  در دقیقه ۹۰ و روی ضد حمله‌ای خطرناک بازیکنان پرتغال این موقعیت را داشتند تا گل برتری خود را وارد دروازه اسپانیا کنند ولی رونالدو شوت خود را به خارج از چهارچوب دروازه زد.
  میگل ولوسو از پرتغال در دقیقه ۹۳ کارت زرد گرفت.
  در پایان ۹۰ دقیقه ۲ تیم به تساوی بدون گل رسیدند تا بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود.
  در دقیقه ۱۰۴، در تنها موقعیت جدی دو تیم در نیمه نخست وقت‌های اضافه، اینیستا درون محوطه جریمه پرتغال در موقعیت مناسبی صاحب توپ شد و اقدام به شوت‌زنی کرد اما پاتریسیو با واکنش به موقع خود، توپ را به کرنر فرستاد و ناجی دروازه تیمش شد.
  در دقیقه ۱۱۱، خیسوس ناواس درون محوطه جریمه پرتغال نفوذ کرد و ضربه خود را روانه دروازه این تیم کرد اما باز هم پاتریسیو بود که ناجی تیمش شد و این توپ را در دو ضرب مهار کرد. سه دقیقه بعد، فابرگاس با یک پاس عالی پدرو رودریگز را در موقعیت مناسبی قرار داد اما این بازیکن نتوانست از این فرصت استفاده کند و مدافعان پرتغال توپ او را زدند.
  اسپانیایی‌ها در چند دقیقه پایانی فشار زیادی روی دروازه پرتغال وارد کردند اما تلاش آن‌ها بی‌ثمر بود و بازی در پایان ۱۲۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در ضربات پنالتی آزمایش کنند.
  ضربات پنالتی:
  ۱- ژابی آلونسو اولین پنالتی‌زن اسپانیا بود که پاتریسیو ضربه پنالتی او را مهار کرد. برای پرتغال، موتینیو پشت توپ قرار گرفت و او نیز در زدن پنالتی خود ناکام بود.
  ۲- دومین پنالتی اسپانیا را آندرس اینیستا وارد دروازه کرد. پپه دومین پنالتی‌زن پرتغالی‌ها بود که توپ او نیز وارد دروازه شد.
  ۳- در سومین ضربه پنالتی اسپانیا، پیکه دروازه پاترسیو را باز کرد. در طرف مقابل، نانی هم پنالتی خود را در خلاف جهت حرکت کاسیاس به گل تبدیل کرد.
  ۴- سرخیو راموس چهارمین پنالتی اسپانیایی‌ها را وارد دروازه کرد. برای پرتغال، آلوس توپ خود را به تیر دروازه کوبید تا اسپانیا در آستانه پیروزی در این مسابقه قرار بگیرد.
  ۵- سسک فابرگاس آخرین پنالتی اسپانیا را به گل تبدیل کرد تا مدافع عنوان قهرمانی با برتری مقابل پرتغال در ضربات پنالتی به دیدار فینال رقابت‌های یورو ۲۰۱۲ راه پیدا کند.
  در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی، امشب (پنجشنبه) دو تیم آلمان و ایتالیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
   ترکیب اسپانیا:
  کاسیاس، پیکه، سرخیو راموس، آربلوا، یوردی آلبا، اینیستا، ژاوی(۸۷پدرو)، ژابی آلونسو، بوسکتس، سیلوا (۶۰ ناواس)، نگردو (۵۴ فابرگاس)
  ترکیب پرتغال:
  روی پاتریسیو، برونو آلوز،‌ په په، فابیو کوئنترائو، ژوائو پریرا، میگل ولوسو، ژوائو موتینیو، رائول مرلش، نانی،‌ رونالدو،‌ هوگو آلمیدا (۸۱ اولیویرا)
   این گزارش حاکی است در ابتدای بازی کاسیاس و رونالدو بیانیه ضد نزاد پرستی را خواندن و بازیکنان اسپانیایی نیز به دلیل مرگ بازیکن ۲۳ ساله رئال بتیس با بازوبند سیاه پا به میدان گذاشتند.
  در حاشیه برگزاری دیدار تیم های اسپانیا و پرتغال دولتمردان این ۲ کشور در محل مسابقه حاضر شدند.
    لایک !

  شاید بخواهید بخوانید :

  عکس نوشته های فان بیست
  عکس نوشته طنز بترکون – جوک مرداد ۹۳
  جوک های تصویری فان ۲۰ ( جوک مرداد ۹۳ )
  تک بیت عاشقانه در قاب
  عکس نوشته های عارفانه و زیبا مرداد ۹۳
  عکس نوشته های طنز مرداد ۹۳
  نظر
  ارسال نظر  سه + 8 =

  نویسنده
  writer

  این پست نوشته شده بوسیله admin
  در پنجشنبه, تیر ۸, ۱۳۹۱, ۸:۳۴.
  این نویسنده 1191 نوشته در پرتال فان-20 دارد.

  اطلاعات پست
  info post
  ارسال شده در : اخبار

  این پست دارای هیچ نظری نیست.
  نوشتن نظر شخصی شما.  قیمت روز خودرو
  Online Price
  عضویت و نویسندگی در فان بیست
  Announcement
  صفحات ویژه
  Special Pages

  موضوعات سایت
  category
 • دسته‌ها

 • بیشترین لایک ها
  Last Posts
  برترین های 24 ساعت گذشته
  today views
  برترین های سایت
  today views
 • مطالب تصادفي
  Random Posts
  بچه بازی در ازدواج ( عکس اخر خنده )

  بعضیا ازدواج رو یه نوع بچه بازی میدونن اینم عکس یک زوج خوشبخت که معلوم نیست هدفشون از ازدواج چی بوده !!! واسه دیدن این عکس خنده دار بچه بازی به سبک متاهلین به ادامه مطلب برین . . .[.....]

  ترول بامزه و خنده دار داستان خوابیدن بچه ها (تیر ۹۱)

  ترول باحال ترول ۹۱ ترول خفن ترول بیست … بدو حراجش کردم ( اینم یه ترول دیگه واسه اونایی که عاشق ترول و عکس های خنده دار هستند ) برای دیدن این ترول بامزه و کمدی به ادامه مطلب برین[.....]

  عکس تیم والیبال ایران در اینستاگرام

  انشالله دو تا ۳-۰ دیگه تو راه داریم :دی ملی پوشان والیبال ایران راهی لهستان شدند تا آخرین بازی خودشان در این مرحله از لیگ جهانی را مقابل تیم ملی این کشور انجام بدهند. عکس در ادامه مطلب والیبالیست های[.....]

  عکس طنز خرداد ۹۳

  هر آنچه برای خود نمیپسندید برای دیگران هم نپسندید … آخه چه کاریه ! عاقبت بدخواهان فان بیست !   و باز هم نسل جدیدی از بدخواهان فان بیست   واقعا ما با اینا شدیم هفت میلیارد ؟ بدون شرح[.....]

  طنز جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل (سری سوم)

  بسم الله الرحمن الرحیم سلام رفقا آقا من ایندفعه میخوام تنها راه پیروزی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برابر ارژانتین و بهتون بگم باور کنین شوخی نمیکنم  . به ادامه مطلب برین تا من این روش کاملا قابل اجرا رو[.....]

  فیگور (ژست) بهداد سلیمی پس از شکستن رکورد جهانی وزنه برداری + متن مصاحبه(باحاله)

  اینم یه عکس زیبا از بهداد سلیمی وزنه بردار ایرانی پس از شکستن رکورد جهانی که قبلا در دست حسین رضا زاده بود + متن مصاحبه اون بعد بالا بردن وزنه واسه دیدن این عکس زیبا و بامزه به ادامه[.....]

  دزد و صاحبخانه (طنز اجتماعی جدید)

  در گذشته عمل دزدی در ساعات خاصی از شبانه روز و عمدتاً بعد از نیمه شب صورت می گرفت ، اما امروزه دزدی ساعت مشخصی ندارد و در هر ساعت از شبانه روز ارتکاب آن محتمل است. درضمن دزدان قدیم[.....]

  عکس باحال و اخر کمدی ۲۰ تا گنجشک خل و دیوونه

  صد دانه گنجشک دسته به دسته با نظم ترتیب یک جا نشسته هر گنجشکی هست بی عقل و کودن / عقلی نداشته در کله ان واسه دیدن این عکس باحال و خنده دار از گنجشک های دیوانه به ادامه مطلب[.....]

  وقتی واقعا به رگ پدرت رفته باشی + عکس

  وقتی واقعا به رگ پدرت رفته باشی عکس جالب و خنده دار خوابیدن بچه کنار پدرش عکسی که مفهوم پسر کو ندارد نشان از پدر رو نشون میده به ادامه مطلب برین

  اخرین وضعیت مصدومیت و حال جسمانی قاسم رضایی ۲۰۱۲

   قاسم رضایی، فرنگی‌کار سنگین وزن ایران به دلیل عفونت از ناحیه صورت راهی بیمارستان شد. برای مشاهده متن اصلی خبر به ادامه مطلب برین …………………….. به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به لندن، قاسم رضایی ملی‌پوش وزن ۹۶ کیلوگرم فرنگی[.....]