فان بیست چیست ؟

فان بیست پرتالی تفریحی است که قصد آن فقط و فقط شادمان کردن مردم است .

پس شادمان خارج شوید .

جستجو
Search
دوستان
Firend
ارشيو
archive
آمار سايت
Site info

  افراد آنلاین : 4
  ورودی گوگل امروز : 0

  بازدید امروز : 1323
  بازدید دیروز : 2213
  کل بازدیدها : 15063474

  تعداد کل مطالب : 1219
  ارسال روزانه : 0.57
  نظرات روزانه : 0.82
  تبادل لینک با 0 سایت
  تاسيس : 20/04/1390

آخرین اعضای فان بیست
جستجو
Search

متن مورد نظر را وارد کنید و اینتر نزنید

 • جست‌وجو

 • فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «پنج روز تا نیمه شب (قسمت اول)»، «چراغ‌های رابطه»، «پنج روز تا نیمه شب (قسمت دوم)» / «اژدهاتونو چطورآموزش بدین»، «پنجره»، «اَوینار» / «شرلوک (رسوایی دربلگراویا و سگهای بسکرویل)»، «حمله به بلوک»، «شرلوک (سقوط رایخن باخ)»، «میدان جنگ»، «کوچولوها» / «کوهستان مرگ»، «روزنامه» / «هفت ثانیه»، «مارادونا» / «شعله درباد»، «توریست» / «تنها در جنگل»، «باشگاه سری» و «سنگ سیاه» پنجشنبه و جمعه ۸ و ۹ تیرماه از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران، شما و نمایش پخش می‌شود.

  شبکه یک
  به گزارش روابط عمومی سیما، قسمت اول فیلم سینمایی «پنج روز تا نیمه شب» به کارگردانی میچائیل دبلیو واتکینز، پنجشنبه ۸ تیرماه ساعت ۲۲ ازشبکه یک سیما پخش می‌‌شود.
  درخلاصه داستان فیلم آمده :جان دانشمند و مدرس فیزیک، کیف دستی پیدا می‌کند که در آن مدارکی موجود است که مربوط به مرگ قریب الوقوع وی در پنج روز آینده می‌باشد. او در ابتدا فکر می‌کند این یک شوخی توسط یک فرد بیمار است که ذهنی متفکر دارد و احتمالا شاگرد دیوانه اش کارل می‌باشد، اما وقتی یک سری اتفاقات مرتبط با مدارک ارائه شده پیش می‌آید، جان متوجه می‌شود که این مدارک به نوعی از آینده او خبر می‌دهند.
  فیلم سینمایی «پنج روز تا نیمه شب» با بازی تیموتی هاتون ورندی کوئید، محصول سال ۲۰۰۴ در کشورهای آمریکا و کانادا ساخته شده است.

  ****************************
  فیلم تلویزیونی «چراغ‌های رابطه» به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه کنندگی احمد زالی، جمعه ۹ تیرماه ساعت ۱۶ ازشبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.
  «چراغ‌های رابطه» قصه داستان دختری به نام لیلا را روایت می‌کند که سالها قبل بدون رضایت خانواده‌اش و با فردی که مورد قبول آنان نبوده ازدواج کرده و حالا به همراه دو فرزندش در تهران روزگار را سپری می‌کند. روزی از خانواده او که در اهواز زندگی می‌کنند خبر می‌رسد، برادر کوچک او دچار سرطان مغز استخوان شده و نیازبه آزمایش خون ازسایر اعضای خانواده برای پیوند مغز استخوان است.
  عنایت بخشی، رحیم نوروزی، حسین فرضی نژاد وبهارک صالح نیا درفیلم تلویزیونی «چراغ‌های رابطه» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

  ****************************
  قسمت دوم فیلم سینمایی «پنج روز تا نیمه شب» جمعه ۹ تیرماه ساعت ۲۲ ازشبکه یک سیما پخش می‌‌شود.
  در قسمت دوم فیلم سینمایی «پنج روز تا نیمه شب» خواهید دید: در ادامه وقتی یک سری اتفاقات مرتبط با مدارک ارائه شده پیش می‌آید، جان متوجه می‌شود که این مدارک به نوعی از آینده او خبر می‌دهند و با دیدن نام بازپرس (قاتل خودش) در پرونده به نام کارآگاه سیکاروسی متوجه می‌شود که این ماجراها توسط او طراحی می‌شود. او تلاش می‌کند آینده و سرنوشتش را تغییر دهد و در نهایت هم موفق می‌شود. در حالیکه شاگرد او همچنان بر این باور است که وقوع اتفاق‌های آینده قابل اثبات خواهند بود.

  شبکه دو
  انیمیشن «اژدهاتونو چطور آموزش بدین» پنجشنبه ۸ تیرماه ساعت ۱۴:۳۰ در قالب برنامه «سینما آفتاب» از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
  در این انیمیشن می‌بینیم: هیکاپ نسبت به بقیه وایکینگ‌ها ضعیف‌تر است. پدر او رییس وایکینگ هاست. وایکینگ‌ها مورد حمله اژدها‌ها قرار می‌گیرند که هرکدام انواعی دارند. یکی از این اژدها، اژدهای شبیخون زن است که در شب می‌آید و چون سیاه است کسی آن را نمی‌تواند ببیند و به همین دلیل همیشه فرارمی کند. هیکاپ دستگاهی ساخته که می‌خواهد با آن اژدهایی را بگیرد. او یک شب با آن دستگاه اژدهایی را می‌زند، ولی وقتی می‌خواهد او را بکشد نمی‌تواند و او را آزاد می‌کند.
  فیلم سینمایی «اژدهاتونو چطورآموزش بدین» به کارگردانی کریس ساندرس و تهیه کنندگی بونی آرنولد، محصول سال ۲۰۱۰ درکشور آمریکا ساخته شده است.

  ****************************
  فیلم سینمایی پنجره روز جمعه ۹ تیرماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
  فیلم سینمایی «پنجره» به کارگردانی و تهیه کنندگی غلامعباس رنجبر از تولیدات سال جاری مرکز سیمافیلم، جمعه ۹ تیرماه ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.
  در خلاصه داستان فیلم آمده: شقایق وحسام دختر عمو و پسر عمو هستند که در آزمون سراسری شرکت کرده و شقایق که از وضعیت مالی خوبی برخوردار نیست،در یکی از دانشگاه های تهران پذیرفته می شود و برای تامین هزینه های تحصیلی گرفتار شرکت های جعلی مهاجرت می شود و حسام که پدرش از وضعیت مالی خوبی برخوردار است در یکی از دانشگاههای شهرستان پذیرفته می شود. او که علاقه ای به درس خواندن ندارد در نیمسال های متعدد مشروط شده و در آستانه اخراج قرار می گیرد.

  ****************************
  فیلم تلویزیونی«اَوینار» به کارگردانی شهرام اسدی، جمعه ۹ تیرماه ساعت ۲۳ ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
  در خلاصه داستان این فیلم با بازی پرویز پورحسینی، حسین پناهی، مهدی فتحی، آزیتا حاجیان و حمید طاعتی آمده :تیوای بشیر، قاطرچی پیر که آشنا به جاده‌های نرفته و پنهان کوههای کوهستان است. توسط مرد زرگری که در اثر بمباران شیمیایی شهر حلبچه نابینا شده است. اجیر می‌شود تا به مکانی امن برسند که در این مکان امن می‌تواند کردستان ایران باشد. مرد زرگر به خاطر آنچه از اجناس با ارزشی که همراه خود داردو بخاطر عدمِ اطمینان به راهنما به شدت نگران است. در راه عده دیگری از مردم که از بمباران شیمیایی حلبچه جان به در برده‌اند، برای نجات خود از مهلکه به راهنما و پیرمرد زرگر می‌پیوندند که این بر نگرانی پیرمرد می‌افزاید.

  شبکه سه
  پنجشنبه ۸ تیرماه ساعت ۱۰ صبح فیلم سینمایی «شرلوک (رسوایی دربلگراویا وسگهای بسکرویل)» به کارگردانی پاوول مک گوان، از شبکه سه سیما باز پخش می‌شود.
  پندیک کامبرواخ و مارتین فری من در فیلم سینمایی «شرلوک (رسوایی در بلگراویا و سگهای بسکرویل)» محصول سال ۲۰۱۲ کشور انگلیس بازی کرده‌اند.

  ****************************
  فیلم سینمایی «حمله به بلوک» محصول سال ۲۰۱۱ کشور انگلستان، پنجشنبه ۸ تیرماه ساعت ۱۹ ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.
  در خلاصه داستان فیلم آمده :یک بچه ازموجودات فضایی که بطور اتفاقی به زمین آمده توسط چند نوجوان ولگرد کشته می‌شود و همین موضوع باعث حمله گروهی از آن موجودات به محله سکونت آنها می‌شود. موریس که باعث بوجود آمدن این دردسر شده خود نقشه‌ای می‌کشد و با جمع کردن آنها دریک محل همه آن موجودات خطرناک را منفجر می‌کند.
  جان بوآگای و جوذی ویتاکر درفیلم سینمایی «حمله به بلوک» به کارگردانی جو کورنیش به ایفای نقش پرداخته‌اند.

  ****************************
  فیلم سینمایی «شرلوک (سقوط رایخن باخ)» به کارگردانی توبی هاینس، جمعه ۹ تیر ماه ۱۱:۲۰ ازشبکه سه سیما بازپخش خواهد شد.
  فیلم سینمایی«شرلوک (سقوط رایخن باخ)» محصول سال ۲۰۱۲ در کشور انگلیس ساخته شده است.

  ****************************
  فیلم سینمایی «میدان جنگ» به کارگردانی لی جونگ ایک، جمعه ۹ تیرماه ساعت ۱۴:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
  در این فیلم می‌بینیم: امپراتورتانگ قصد دارد دو سرزمین همسایه اش یعنی گوگوریو و سیلا را تصرف کند. برای این کار نقشه کشیده است که در ابتدا با سیلا به بهانه دادن زمین به حاکمش، متحد شود و گوگوریو را تسخیر کند و وقتی تانگ با کمک سیلا، گوگوریو را تصرف کرد به سیلا نیزحمله کرده و آنجا را هم تصرف کند. در سپاه گوگوریو «نام گون سان» فرمانده است. دو برادر دارد. “نام سنگ” یکی ازبرادرها است که با جنگ مخالف است و قصد مذاکره با تانگ را دارد.
  فیلم سینمایی «میدان جنگ» با بازی جیم یاوونگ و مون شیک لی، محصول سال ۲۰۱۱ درکشورکره ساخته شده است.

  ****************************
  فیلم سینمایی «کوچولوها» به کارگردانی تام هارپر، جمعه ۹ تیرماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
  دراین فیلم می‌بینیم: «اری یتی کلاک» دختر «پاد» و «هومیلی» است. این خانواده از نوع آدم‌های کوتوله هستند. آنها در زیر کف چوبی اتاق جیمز که یک پسر بچه است، زندگی می‌کنند. آدم کوچولو‌ها همیشه از دیده شدن می‌ترسند. اما به طور اتفاقی جیمز «اری یتی» را می‌بیند. مادربزرگ جیمز، کارول به وجود خانواده پاد در زیر کف چوبی اتاق شک می‌کند. وقتی پاد و اریتی و هومیلی می‌خواهند فرار کنند. توسط مادربزرگ جیمز دیده می‌شوند. کارول از یک استاد زیست شناسی می‌خواهد که آدم کوچولو‌ها را پیدا کند. پس از فرار از خانه کارول، پاد و خانواده‌اش به شهر آدم کوچولو‌ها می‌روند در آنجا به قیمت یک سکه از اسپیلی که پسر جوانی است به عنوان راهنما برای سفر استفاده می‌کنند. در مسیر پاد و هومیلی در قفس استاد زیست شناس گیر می‌کنند.
  شارون هورگان وکریستوفر اکلستو درفیلم سینمایی «کوچولوها» محصول سال ۲۰۱۱ کشورانگلیس بازی کرده‌اند.

  شبکه چهار
  فیلم سینمایی «کوهستان مرگ» به کارگردانی شلدون ویلسن، پنجشنبه ۸ تیرماه ساعت ۱۶ ازشبکه چهارسیما بازپخش می‌شود.
  درخلاصه داستان فیلم آمده :یک شرکت داروسازی غربی تحت عنوان کمک‌های اولیه در یک منطقه باستانی درهیمالیا درحال اکتشاف است. آنها اعتقاد دارند دراین منطقه می‌توانند موادی برای تولید داروهای خاص ضد سرطان کشف کنند. اما تیم کوهنوردی آنها که قصد صعود به منطقه اصلی را داشته، ناپدید شده‌اند. به همین دلیل آنها به سراغ یک کوهنورد حرفه‌ای می‌روند تا به جستجوی تیم ناپدید شده بپردازند. کوهنورد حرفه‌ای از همه جا بی خبر شروع به جستجو می‌کند، اما پس از مدتی متوجه می‌شود این منطقه یک مکان معمولی نیست و ناگهان با موجود عظیم الجثه‌ای برخورد می‌کند.
  پاول کمبل و آرون داگلاس در فیلم سینمایی «کوهستان مرگ» محصول سال ۲۰۱۱ کشورآمریکا به ایفای نقش پرد اختند.

  ****************************
  فیلم سینمایی «روزنامه» به کارگردانی و تهیه کنندگی ران هاوارد، جمعه ۹ تیرماه ساعت ۲۰:۳۰ درقالب برنامه «سینما۴» از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.
  داستان فیلم در خصوص تلاش و رقابت در اداره یک روزنامه پرتیراژ صبح است. کیتون خبرنگاری که به رغم مشکل نزدیک بودن زایمان همسرش با همکارش به نام “کلوز”، بر سر بی گناهی جوان سیاه پوستی که متهم به قتل شده است مبارزه می‌کند و پیروز می‌شود. او از طرف روزنامه رقیب با پیشنهاد یک پست رده بالا مواجه شده است، اما با افشای زد و بندهای مدیر آن روزنامه موقعیت خود را از دست می‌دهد.
  مایکل کیتن، رابرت دووال، گلن کلوز و ماریسا تومی در فیلم سینمایی «روزنامه» محصول سال ۱۹۹۴کشور آمریکا ایفای نقش کرده‌اند.

  شبکه تهران
  فیلم سینمایی «هفت ثانیه» ۴۰ دقیقه بامداد روزجمعه ۹ تیرماه ازشبکه تهران بازپخش می‌شود.
  وزلی اسنیپز، تامزین کات ویت و دیوبیا اوپاری درفیلم سینمایی «هفت ثانیه» به کارگردانی سیمون فلوز، محصول سال ۲۰۰۵ کشورهای آمریکا، سوئیس وانگلیس به ایفای نقش پرداختند.

  ****************************
  روز جمعه ۹ تیرماه ساعت ۱۳:۳۰ فیلم سینمایی «مارادونا» به کارگردانی مارکو ریسی، محصول سال ۲۰۰۷ کشورهای ایتالیا و آرژانتین از شبکه تهران پخش می‌شود.
  در خلاصه داستان فیلم با بازی مارکو لئوناردی، خوان لیرادو و جولیتا دیازمی بینیم :دیه گو مارادونا درحالی که بسیار چاق وسنگین وزن شده است، در اثر مصرف مواد مخدر دچار عارضه قلبی می‌شود و به بیمارستان منتقل می‌شود. در بیمارستان، در حالت کما، زندگی اش را از دوران کودکی به خاطر می‌آورد. از زمانی که به دنبال توپ فوتبالش داخل یک گودال آب می‌افتد و پدرش تلاش می‌کند تا او را نجات دهد. دوران کودکی دیه گود در فقر می‌گذرد و پدرش ترجیح می‌دهد که دیه گو درس بخواند و از فقر خانوادگی‌اش خارج شود، اما دیه گو در سر تنها سودای فوتبال را می‌پروراند.

  شبکه شما
  فیلم تلویزیونی «شعله در باد» به کارگردانی و تهیه کنندگی فرهاد مهرانفر، پنجشنبه ۸ تیرماه ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه شما پخش می‌شود.
  داستان فیلم تلویزیونی «شعله درباد» با بازی سحرعقیلی، مریم دلخواسته، مصطفی تقوی و سولمازمحمدی از این قراراست که: شوکا، دختر نوجوانی است که پدر جنگلبانش را در مبارزه با قاچاقچی‌های چوب از دست داده است. در روستای شوکا دبیرستانی برای ادامه تحصیل وجود ندارد و اکنون که او باید به مدرسه‌ای شبانه روزی برود، حیران مخالف رفتن اوست.

  ****************************
  فیلم تلویزیونی «توریست» به کارگردانی احسان عبدی پور و با بازی سید محمد حسینی، محمد صالح پور شیخ علی و یداله شادمانی، جمعه ۹ تیرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش می‌شود.
  درخلاصه فیلم آمده: پدر و مادرمجتبی در یکی از روستاهای کرمان خانه‌ای سنتی دارند که به خارجی‌ها و توریست‌ها اجاره می‌دهند. مجتبی روزی با یک خانواده آلمانی و پسرشان مواجه می‌شود. او برای این که پسر آلمانی (توبیاس) نتواند سوار برموتورش شود، موتور را دستکاری می‌کند و باعث شکسته شدن دست توبیاس می‌شود.

  شبکه نمایش
  فیلم سینمایی «تنها در جنگل» به کارگردانی جان چوچ پنجشنبه ۸ تیرماه ساعت۱۳:۱۵ ازشبکه نمایش پخش می‌شود.
  درخلاصه داستان فیلم خواهید دید: دختر فردی ثروتمندی توسط آدم‌رباها دزدیده می‌شود، این افراد قصد اخاذی از خانواده دختر را دارند. در همین زمان پسر خانواده‌ای که در حال سفر هستند، به صورت اتفاقی سوار ماشین آدم رباها می‌شود. این پسربچه شیطان با نقشه‌هایی که می‌کشد باعث حوادث خنده دارو مهیجی می‌شود.
  لرین نیومن، پک وینرا و ماتیاس هویس درفیلم سینمایی «تنها در جنگل» بازی کرده‌اند.

  ****************************
  فیلم سینمایی «باشگاه سری» به کارگردانی جمال شورجه، پنجشنبه ۸ تیرماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
  داستان فیلم با بازی جمشید هاشم پور، جهانبخش سلطانی، فرهاد اصلانی ومحمود پاک نیت ازاین قرار است که: فرمانده کشتی تجاری «ایران رشادت» پس از بارگیری در بندر فیلیپین متوجه می‌شود، عوامل دشمن یک محموله مواد شیمیایی را وارد کشتی کرده‌اند. آنها قصد دارند طی نقشه‌ای حساب شده خبرنگاران و دست اندرکاران محیط زیست را در سنگاپوربر روی عرشه کشتی حاضرکنند تا با تبلیغاتی دروغین خبر تولید و نگهداری سلاح‌های شیمیایی کشتار جمعی توسط ایران را به جهان مخابره کنند.

  ****************************
  فیلم سینمایی «سنگ سیاه» پنجشنبه ۸ تیرماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
  فیلم سینمایی «سنگ سیاه» با نمایش زندگی و کارکنان معدن آغاز می‌شود. معدن مالک خصوصی دارد و چندین کارفرما درمعادن، زغال سنگ استخراج می‌کنند. سیستم استخراج بسیار قدیمی است و معادن هر ازگاهی دچار ریزش می‌شوند.
  فیلم سینمایی «سنگ سیاه» با بازی شیشی کاپورا و راکی گولزار محصول سال ۱۹۷۹ کشور هند به کارگردانی پاش چوپرا ساخته شده است.

  ****************************
  فیلم‌های سینمایی و انیمیشن «داستان اسباب بازی ۲»، «جنگ ستارگان۱» و «درباره اشمیت» پنجشنبه ۸ تیرماه ساعت ۱۵، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

  ****************************
  فیلم‌های سینمایی و انیمیشن «اسکار»، «داستان اسباب بازی ۳»، «چشم‌های نا محسوس»، «جانور»، «خارج از دید» و «موهبت الهی» روز جمعه ۹ تیرماه ساعت ۱۳:۱۵، ۱۵، ۱۷، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

    لایک !

  شاید بخواهید بخوانید :

  عکس نوشته های فان بیست
  عکس نوشته طنز بترکون – جوک مرداد ۹۳
  جوک های تصویری فان ۲۰ ( جوک مرداد ۹۳ )
  تک بیت عاشقانه در قاب
  عکس نوشته های عارفانه و زیبا مرداد ۹۳
  عکس نوشته های طنز مرداد ۹۳
  نظر
  ارسال نظر  هشت × 1 =

  نویسنده
  writer

  این پست نوشته شده بوسیله admin
  در پنجشنبه, تیر ۸, ۱۳۹۱, ۱۵:۳۸.
  این نویسنده 1191 نوشته در پرتال فان-20 دارد.

  اطلاعات پست
  info post
  ارسال شده در : اخبار

  این پست دارای هیچ نظری نیست.
  نوشتن نظر شخصی شما.  قیمت روز خودرو
  Online Price
  عضویت و نویسندگی در فان بیست
  Announcement
  صفحات ویژه
  Special Pages

  موضوعات سایت
  category
 • دسته‌ها

 • بیشترین لایک ها
  Last Posts
  برترین های 24 ساعت گذشته
  today views
  برترین های سایت
  today views
 • مطالب تصادفي
  Random Posts
  مسیج جوک خنده دار جدید اردیبهشت ۹۱

  دختر خالم ۸ سالش بود ، مدرسش کوچه پشتی خونمون بود ، داشته میرفته خونه تو راه یه پسر بچه بهش میگه بی شعور ! بر میگرده بهش میگه : به تو چه ! فک و فامیله داریم ؟ www.fun-20.com[.....]

  طنزهای فیسبوکی جدید – جوک تیر ۹۳

  جی ال ایکس گوشی ۳ سیم کارته داده! کم کم یه خشاب میده میگه با سیم کارت پُرش کنید بزنید به گوشی . . . . ﺩﺧﺘﺮ ﺩﺍﺷﺖ ﺗﻮﯼ ﮐﺎﻓﻪ ﺗﺮﯾﺎ ﮐﺎﭘﻮﭼﯿﻨﻮ ﻣﯿﺨﻮﺭﺩ، ﭘﺴﺮﯼ ﺍﻭﻣﺪ ﯾﻪ ﮐﺎﻏﺬ ﺗﺎﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ ﺭﻭﯼ[.....]

  پیش فروش تیبا سال ۹۱

  در حال حاضر پیش فروش محصولات خانواده X100 و تیبا فعال است و پکیج های وام چهار تا پنج میلیون تومانی برای پیش فروش ویژه عید فطر در نظر گرفته شده و هموطنان عزیز می توانند ثبت نام کنند. حسن[.....]

  راه حل محو کردن جای جوش راه پاکسازی اثار اکنه

  بعد از به پایان رسیدن مرحلۀ بحرانی جوش ها، جا و اثر این جوش ها بر روی صورت باقی می ماند. این آثار چه توی چشم بیایند، چه نیایند، چه زشت باشند و یا نباشند، ممکن است باعث ناراحتی و[.....]

  دلار تقلبی را تشخیص دهید

  وزیر اقتصاد با اعلام اینکه دلارهای تقلبی در بازار وجود دارند، ضمن هشدار به مردم نسبت به این موضوع بار دیگر از عدم افزایش یارانه نقدی و همچنین حامل های انرژی خبرداد و در عین حال زمان اجرای فاز دوم[.....]

  عکس خنده دار : ویندوز هوشمندی که خانم ها رو شناسایی و وظایفشونو بهشون گوش زد میکنه !!!

  امروزه نرم افزار ها ویندوزه ای جدید وارد بازار شده اما در اخرین اقدام مایکروسافت ویندوز هوشمندی ساخته شده که وقتی یه خانم به صفحه ویندوز وارد میشه login ویندوز اون و شناخته و پیغام womwn detect فعال میشه واسه[.....]

  داستان زیبا :حفظ آبرو!

   میدونم این داستان یکم طولانیه,ولی واقعا ارزش خوندن داره کاش بشه لااقل هفته ای یبار خوندش! چند وقت پیش رفته بودیم رستوران که هم آشپزخانه بود هم چند تا میز گذاشته بود برای مشتریها افراد  زیادی اونجا نبودن , ۳نفر[.....]

  عکس طنز :سوژه(عکس خنده دار)

  در این قسمت تعدادی عکس خنده دار واستون گذاشتم بفرمایید ببینید . . برای دیدن عکس ها به ادامه مطلب برین  . . . . . . . . . . . . . برای دیدن جدیدترین عکس های طنز[.....]

  تغییر بامزه و خنده دار کلمات فارسی

  به جای ((اولاد)) بگویید:تسلی دل و آزار جان سایت طنز و سرگرمی فان بیست به جای ((پراید))بگویید :ژیان تحت ویندوز سایت تفریحی سرگرمی فان ۲۰ به جای((توالت)) بگویید:زور خانه انفرادی … برای مشاهده متن اصلی به ادامه مطلب برین به[.....]

  یاد خدا ( داستانی زیبا و اموزنده )

  پسر کوچولو به مادر خود گفت:مادر داری به کجا می روی؟مادر گفت:عزیزم بازیگری معروف که از محبوبیت زیادی برخوردار است به شهر ما آمده است.این طلایی ترین فرصتی است که می توانم او را ببینم وبا او حرف بزنم،خیلی زود[.....]