فان بیست چیست ؟

فان بیست پرتالی تفریحی است که قصد آن فقط و فقط شادمان کردن مردم است .

پس شادمان خارج شوید .

جستجو
Search
دوستان
Firend
ارشيو
archive
آمار سايت
Site info

  افراد آنلاین : 3
  ورودی گوگل امروز : 0

  بازدید امروز : 500
  بازدید دیروز : 3206
  کل بازدیدها : 14744970

  تعداد کل مطالب : 1219
  ارسال روزانه : 0.60
  نظرات روزانه : 0.86
  تبادل لینک با 0 سایت
  تاسيس : 20/04/1390

آخرین اعضای فان بیست
جستجو
Search

متن مورد نظر را وارد کنید و اینتر نزنید

 • جست‌وجو

 • برای دیدن متن اصلی خبر برد والیبال تیم ملی ایران در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۲

  به ادامه مطلب برین

  ایران باز هم در این بازی خود با نتیجه ست شماری ۳ / ۱ پیروز میدان شد

  سرویس ورزشی : توپ و تور

  ملی‌پوشان والیبال ایران در چهارمین روز از رقابت های انتخابی المپیک با نتیجه ۳ بر یک پورتوریکو را شکست دادند.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، تیم ملی والیبال ایران در چهارمین روز رقابت‌های انتخابی المپیک برابر تیم نه چندان قدرتمند پورتوریکو به میدان رفت و با نتیجه سه بر یک پیروز شد تا به سومین برد خود دست یابد.

  پورتوریکو در سه بازی نخست خود برابر تیم‌های چین، استرالیا و ونزوئلا با نتیجه ۳بر صفر مغلوب شده بود. در مقابل تیم ایران با دو پیروزی برابر چین و کره جنوبی و یک شکست مقابل استرالیا با ۵ امتیاز در رده سوم جدول این مسابقات قرار داشت.

  در حالی که سالن متروپلیتن شهر توکیو تقریبا بدون تماشاگر به استقبال این دیدار رفت، تیم ایران با ترکیب علیرضا نادی، محمد موسوی، سعید معروف، فرهاد قائمی، حمزه زرینی و امیر غفور بازی را آغاز کرد. ایران در این دیدار با پیراهن سرخ در مقابل حریف سپید و آبی پوش خود به میدان رفت.

  ست نخست

  همانطور که پیش بینی می‌شد تیم ایران مسلط بر توپ و میدان بازی را آغاز کرد و برتری خود را در دقایق ابتدایی بر حریف حفظ کرد. از سوی دیگر بازیکنان سیاه چرده پورتوریکو که به دنبال نخستین پیروزی خود در این رقابت‌ها بودند با تمرکز روی سرویس‌های پرشی موجی و آبشار‌های قدرتی اجازه نمی‌دادند اختلاف امتیاز زیاد شود. با این حال تک دفاع‌های روی تور پورتوریکو در مقابل پروازهای خیره کننده زرینی و غفور جا می‌ماند و ایران تقریبا از تمام آبشارهای خود تا وقت استراحت فنی اول امتیاز گرفت.

  موسوی و نادی بارها با دفاع مطمئن خود اسپک‌های قدرتی حریف را خنثی کردند. ایران کاملا برتر از حریف کار می‌کرد، در حالی که ملی‌پوشان ایران در امتیاز ۱۲ از حریف پیش بودند چند اشتباه مکرر در دریافت و دفاع روی تور بازیکنان موجب شد تا ۳ امتیاز پیاپی را به حریف واگذار کنند و ولاسکو مجبور شود برای توقف سرعت بازی پورتوریکو وقت استراحت بگیرد. پوریا فیاضی به جای زرینی به میدان رفت تا ایران در دریافت اول بهتر کار کند.

  خوزه ریورا از قطر پاسور تیم پورتوریکو خیلی خوب آبشار می‌زد و برای این تیم امتیاز می‌گرفت. در حالی که تیم ایران در اواسط ست نخست پر اشتباه و کم تحرک ظاهر می‌شد حریف پنج امتیاز از ایران پیش افتاد. رضا قرا هم به جای غفور به میدان رفت تا شاید دفاع روی تور ایران هم تقویت شود. فرهاد قائمی در این دقایق نقطه امید تیم ایران بود که یک سرویس تماشایی را در زمین حریف نشاند و ایران را به بازی برگرداند. ایران به دفاع سه نفره روی تور روی آورده بود تا سرانجام از پس مهار آبشارهای قدرتی پورتوریکو برآید.

  انگار تعویض‌های ولاسکو جواب داده بود و اختلاف امتیازها به عدد یک کاهش یافت. اما اشتباه سهوی رضا قرا و خطای تور او باز هم به سود حریف تمام شد. مهدوی هم در امتیازهای پایانی به زمین رفت. ولاسکو تیم را در لاک دفاعی فرو برده بود. پورتوریکو همچنان با امتیاز ۲۳بر۲۱ از ایران جلو بود که ولاسکو بار دیگر تقاضای وقت اسراحت فنی کرد. در حالی که قائمی یک آبشار تماشایی را روی دست دفاع اول حریف نشاند داور یک امتیاز مشکوک به پورتوریکو داد. نادی یک امتیاز سرویس را گرفت و کروز لوزادا قدرتی زن تیم حریف با یک اشتباه توپش را به آنتن زد تا تک دفاع فرهاد قائمی این گیم را به سود ایران تمام کند. سرانجام ست نخست این دیدار با امتیاز ۲۶-۲۴ به سود ایران تمام شد.

  ست دوم

  محمد موسوی با قدرت پاس معروف را در زمین حریف نشاند تا نخستین امتیاز ست دوم را به نام خود ثبت کند. دریافت خوب ظریف و بازیسازی بی‌نقص سعید معروف ایران را چهار امتیاز از حریف پیش انداخت تا سرمربی پورتوریکو مجبور شود وقت استراحت بگیرد. حریف روحیه خود را باخته بود و راحت سرویس‌هایش را از دست می‌داد. با این حال ناهماهنگی ایران در دفاع روی تور ایران به پورتوریکو امتیاز می‌داد.

  فرهاد قائمی با آبشارهای فنی دست چپ خود لایه‌های دفاعی حریف را در هم می کوبید. دریافت‌های ضعیف پوتوریکو موجب می‌شد توپ‌های ساده‌ای به نادی برسد و ایران همچنان اختلاف امتیاز‌هایش را افزایش دهد. شاگردان ولاسکو با اختلاف پنج امتیاز از حریف جلو افتاده بودند. سعید معروف با هوشمندی خود و پاس‌های کوتاه و فنی‌اش نادی را در بهترین موقعیت صاحب توپ می‌کرد و امتیاز می‌گرفت. در مقابل مورالز نیز هر از چند گاهی با استفاده از تعلل دفاع اول ایران توپ‌های جای خالی را در یک سوم زمین ایران می‌نشاند.

  بیش از اینکه ایران در این ست امتیاز بگیرد حریف سرویس ‌های ضعیف می‌زد. ایران با امتیاز ۱۴بر۹ از حریف جلو بود. صف آرایی سه مدافع ایران در برابر تک مهاجمان حریف همیشه به سود ایران تمام می‌شد. همکاری خوب معروف، نادی و رضا قرا آبشارهای حریف را خنثی می‌کرد. نادی با درخشش خیره کننده خود امتیاز ۱۶ را برای ایران به ارمغان آورد تا ایران وقت استراحت فنی دوم را نیز به سود خود تمام کند.

  بازی با شش امتیاز اختلاف امتیاز به سود ایران پیگیری می‌شد که مهدوی و غفور به جای معروف و قرا به میدان رفتند. پوریا فیاضی که در این دیدار فرصت بیشتری برای نمایش توانایی‌هایش پیدا کرده بود با آبشارهای قدرتی و کوبنده خود بارها تحسین معدود حاضران در سالن را برانگیخت. ایران همچنان اختلاف امتیاز خود را با حریف افزایش می‌‌داد. برخلاف ست نخست پورتوریکو هیچ حرفی برای گفتن نداشت. اما بازیکنان ایران که گویی کار را تمام شده می‌دیدند با دو اشتباه پیاپی در دفاع اول دو امتیاز به تیم مقابل تقدیم کردند.

  فیاضی بدون تردید ستاره ایران در ست دوم بود که به تنهایی بالاتر از سه مدافع روی تور حریف آبشار می‌زد. تک دفاع مهدوی آخرین امتیاز این ست را برای ایران در پی داشت تا ملی‌پوشان والیبال ایران با امتیاز ۲۵- ۱۶ ست دوم این دیدار را به سود خود تمام کنند.

  ست سوم

  پوتوریکو که نمی‌خواست در چهارمین روز رقابت‌های انتخابی المپیک همچنان دست خالی زمین مسابقه را ترک کند نسبت به ست دوم بازی به مراتب بهتری را ارائه می‌داد. با این حال تیم ملی ایران همچنان با اختلاف یک امتیاز بازی را به سود خود دنبال می‌کرد. پاس زیبای مهدوی که روی زانوی خود نشسته بود به قرا رسید و یک امتیاز دیگر برای ایران به ارمغان آورد. بازیکنان ایران اصلا به حریف رحم نمی‌کردند.

  ولاسکو که تیم خود را برنده می‌دید تصمیم گرفت تا به بازیکنان ذخیره خود نیز در این مسابقه بازی دهد. سعید مصطفی وند سرعتی زن سوم تیم ایران سرانجام در این مسابقه به میدان رفت. رضا قرا بازیکن جوان تیم ملی ایران که نخستین تجربه خود را در تیم ملی بزرگسال تجربه می‌کرد همچون یک بازیکن با تجربه از پشت خط ایران زمین حریف را آماج حملات خود قرار داده بود.

  ایران با امتیاز ۱۰بر ۶ از حریف پیش افتاده بود. اما پورتوریکو که به هیچ شکل سر تسلیم شدن نداشت با نهایت استفاده از ناهماهنگی خط دفاع عقب و جلو تیم ایران این اختلاف را جبران کرد و با تمرکز روی آبشارهای دیدنی کاپیتان ریورا در امتیاز ۱۱ به تساوی با ایران رسید.

  پوریا فیاضی که در ست دوم امان خط دفاعی حریف را بریده بود در گیم سوم با سه دفاع مهار می‌شد تا اختلاف امتیازها از عدد یک تجاوز نکند. بازی در ست سوم پایاپای پیش می‌رفت. رضا قرا که در این دیدار به مراتب بهتر از سه بازی قبل کار کرده بود با آبشارهای قدرتی خود به خوبی از پشت خط توپ‌هایش را در منطقه چهار زمین حریف می‌نشاند.

  در حالی که پوتوریکو در امتیاز ۱۸ از ایران پیش افتاده بود امیر غفور با نمایش غیرتی خود دو امتیاز گرفت تا بار دیگر ایران تیم برتر میدان باشد. سعید معروف درست برخلاف جهش حرکت بدن خود پاس می‌داد و دفاع پورتوریکو را گیج می‌کرد، به طوری که امیر غفور بدون قرار گرفتن در برابر دفاع آبشار می‌زد. اگر چه دو تیم در ست سوم نمایش نزدیکی داشتند اما سرانجام پورتوریکو در لحظات پایانی امتیازهای بیشتری را جمع کرد تا در ناباوری بازیکنان ایران ست سوم را با امتیاز ۲۵-۲۲ به سود خود تمام کند.

  ست چهارم

  پورتوریکو که انگار به بازی برگشته بود در ست چهارم خیلی زود از ایران جلو افتاد تا ملی‌پوشان ایران با اختلاف یک امتیاز حریف خود را دنبال کنند. گالانته از سرویس برای تیمش امتیاز گرفت تا پس از اشتباه فیاضی در دریافت، ایران باز هم امتیاز از دست دهد. در این دقایق سیستم هجومی تیم ایران روی پاس‌های معروف و آبشارهای نادی متمرکز شده بود. در مقابل پورتوریکو روی حمله از پشت خط حساب ویژه‌ای باز کرده بود و از این تاکتیک هم خوب امتیاز می‌گرفت.

  سرانجام با بازی خوب امیر غفور دو تیم در امتیاز ۷ به تساوی با یکدیگر رسیدند. سرانجام تیم ایران وقت استراحت فنی اول را با اختلاف یک امتیاز به سود خود تمام کرد. حمزه زرینی به میدان بازگشت تا جای پوریا فیاضی در خط جلو تیم ایران با آبشارهای قدرتی سد دفاعی حریف را آزار دهد.

  پورتوریکو همچنان از اسپک‌های لوزادا از پشت خط امتیاز می‌گرفت و دفاع ایران نمی‌توانست او را مهار کند. ولاسکو که اصلا از بازی تیمش راضی به نظر نمی‌رسید وقت استراحت خواست. تیم ایران در این مسابقه خیلی پرنوسان کار می‌کرد و در هر ست نمایش متفاوتی از قدرت خویش را ارائه کرد. زوج معروف و نادی در این دیدار فوق العاده کار می‌کردند. ولاسکو از شاگردانش می‌خواست که تاکتیک‌های دفاعی را در زمین اجرا کنند. پورتوریکو در امتیاز ۱۶ با ایران برابر بود که باز هم یک اشتباه ایران را از حریف عقب انداخت. لوزادا باز هم از پشت خط برای ایران امتیاز می‌گرفت. ولاسکو که قدری عصبانی شده بود مهدوی را به میدان فرستاد تا ایران در دفاع روی تور تقویت شود. بازی برگشت و ایران با امتیاز ۲۱-۱۸ جلو افتاد و سرانجام این ست با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به سود ایران تمام شد.

  به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران با نتیجه ۳بر یک و امتیاز‌های ( ۲۶-۲۴ ، ۲۵-۱۶ و ۲۲-۲۵ و ۲۵- ۲۰ ) برابر پورتوریکو به برتری رسید و بدین ترتیب با کسب سومین پیروزی خود ۸ امتیازی شد. در مقابل پورتوریکو همچنان بدون امتیاز در قعر جدول رده بندی ایران رقابت‌ها قرار دارد.

  ایران ساعت ۶:۳۰ صبح فردا با ونزوئلا بازی خواهد کرد.

    لایک !

  شاید بخواهید بخوانید :

  عکس نوشته های فان بیست
  عکس نوشته طنز بترکون – جوک مرداد ۹۳
  جوک های تصویری فان ۲۰ ( جوک مرداد ۹۳ )
  تک بیت عاشقانه در قاب
  عکس نوشته های عارفانه و زیبا مرداد ۹۳
  عکس نوشته های طنز مرداد ۹۳
  نظر
  ارسال نظر  چهار × = 36

  نویسنده
  writer

  این پست نوشته شده بوسیله admin
  در چهارشنبه, خرداد ۱۷, ۱۳۹۱, ۸:۳۷.
  این نویسنده 1191 نوشته در پرتال فان-20 دارد.

  اطلاعات پست
  info post
  ارسال شده در : طنز

  این پست دارای هیچ نظری نیست.
  نوشتن نظر شخصی شما.  قیمت روز خودرو
  Online Price
  عضویت و نویسندگی در فان بیست
  Announcement
  صفحات ویژه
  Special Pages

  موضوعات سایت
  category
 • دسته‌ها

 • بیشترین لایک ها
  Last Posts
  برترین های 24 ساعت گذشته
  today views
  برترین های سایت
  today views
 • مطالب تصادفي
  Random Posts
  عکس خلاقیت با تنه درخت

  حالا من ته ته ابتکارم این بود که کلید خونمونو بر می داشتم رو یه کاغذ هم یه نقشه می کشیدم می بردم تو باغچمون خاک می کردم بعدا خودم می رفتم پیداشون می کردم میگفتم : نقشه گنجه اینم[.....]

  سری چهارم ما دقیقا با کیا شدیم ۷۰ میلیون ( تلخ نوشت )

  به نام هستی بخش جان سلام دوستان توی سری چهارم میخوام یه جور دیگه بنویسم اخرشم به نظرات شماها احتیاج دارم … ___________________________ سوار اتوبوس بودم مرده جلوم داشت دلستر میخورد تا دلسترش تموم شد از در اتوبوس که باز[.....]

  جزئیات رزمایش موشکی سپاه تیر ۹۱

  در مرحله اصلی رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۷ سپاه، لحظاتی قبل ده‌ها فروند از موشک‌های برد بلند، میان‌برد و برد کوتاه از اقصی نقاط کشور به سمت پایگاه شبیه‌سازی شده کشورهای فرامنطقه‌ای (دشمن فرضی) در کویر لوت شلیک شد. به گزارش[.....]

  مثال های زیبا از ایه های قرانی (سری چهارم)

  بسم الله الرحمن الرحیم سلام دوستان ل فان بیستی امشبم سعی کرم یه ایه زیبا دیگه رو براتون انتخاب کنم برای خوندن سری چهارم این ایات به ادامه مطلب برین   ……………………. قبل از خوندن این ایه مثل همیشه باید[.....]

  قانون جدید حذف سنگسار محکومان زنا و لواط و سن اعدام ۱۸ سال

  این قانون تغییرات بسیاری داشته است … برای مشاهده شرح کامل این خبر به ادامه مطلب برین امید کریمی- زهرا تالانی : ۳۰ سالی می شود که قانون مجازات اسلامی، آزمایشی در ایران اجرا می شود. در بین سال‌های ۱۳۶۱[.....]

  آوای انتظار همراه اول اردیبهشت ۹۲

  سلام به همه ی دوستان فان بیستی برآن شدیم تا لیست آهنگ های پیشواز ( آوای انتظار ) را نیز در سایت درج کنیم تا دوستان ( ولش بابا … کتابی نوشتن به ما نمیاد !! ) اول هم برا[.....]

  قیمت روز ماست تیر ۹۱ قیمت شیر تیر ۹۱

  برای مشاهده نرخ های جدید تصویب شده برای شیر ماست و پنیر به ادامه مطلب برین ………………….. سرپرست معاونت بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت از قیمت گذاری لبنیات خبر داد و گفت: باید شیر پاستوریزه۹۰۰، ماست ۱۲۰۰ و پنیر[.....]

  اس ام اس تسلیت زلزله اهر ورزقان اس ام اس کمک زلزله

  تریبون خبری فان بیست : عزیزان زلزله زده ما رو هم در غم خودتون شریک بدونید با اینکه طنز نویسیمو کارمون اینه (ببخشید)  :( اما اینو بدونید که ما هم در کنارتونیم و از هیچ کمکی براتون دریغ نمی کنیم[.....]

  فاکس نیوز با سوریان چه کرد + عکس

  این سایت ورزشی از معدود سایتهایی است که بخش فعالی برای ورزش کشتی دارد اما در تیتر این خبر حمید سوریان را فردی عراقی و ساکن بغداد معرفی کرد! عکس در ادامه مطلب این تیتر برای ساعاتی روی خروجی سایت قرارداشت[.....]

  درگیری و قتل در استان زاهدان ( حوادث دی ۹۰ )

  درگیری میان دو دانش‌آموز بر سر اختلاف قبلی پس از تعطیلی از مدرسه، نوجوان ۱۷ ساله‌ای را در زاهدان به کام مرگ فرستاد. واسه خوندن ادامه این خبر تلخ به ادامه مطلب برین به گزارش ایسنا، درپی اعلام مرکز فوریت‌های[.....]