فان بیست چیست ؟

فان بیست پرتالی تفریحی است که قصد آن فقط و فقط شادمان کردن مردم است .

پس شادمان خارج شوید .

جستجو
Search
دوستان
Firend
ارشيو
archive
آمار سايت
Site info

  افراد آنلاین : 4
  ورودی گوگل امروز : 0

  بازدید امروز : 1323
  بازدید دیروز : 2213
  کل بازدیدها : 15063474

  تعداد کل مطالب : 1219
  ارسال روزانه : 0.57
  نظرات روزانه : 0.82
  تبادل لینک با 0 سایت
  تاسيس : 20/04/1390

آخرین اعضای فان بیست
جستجو
Search

متن مورد نظر را وارد کنید و اینتر نزنید

 • جست‌وجو

 • فرمانده نیروی انتظامی با بیان این‌که سیاست اصلی دفاعی جمهوری اسلامی ایران بازدارندگی است، گفت: باید در برابر قدرت دشمن آنچنان خود را مجهز کنیم که فکر حمله را از سر خود خارج کند.
  برای مشاهده متن اصلی خبر به ادامه مطلب برین
  به گزارش ایسنا سردار احمدی مقدم که در اختتامیه نخستین همایش دفاع سایبری سخن می‌گفت، اظهار کرد: در موضوع تهدیدات باید متوجه باشیم که تهدیدات در چه سطحی تهدیدکننده است و اگر امنیت را در برابر تهدید قرار دهیم، می‌توانیم امنیت را در سه سطح جهانی، ملی و داخلی تقسیم کنیم.وی با بیان این‌که دفاع سایبری در موضوع امنیت ملی امروز از مطرح‌ترین موضوعات است، گفت: البته در سطح امنیت داخلی پلیس فتا تشکیل شده که در جایگاه خود حائز اهمیت می‌باشد.

  احمدی مقدم با تقسیم‌بندی تهدیدات به سه سطح سخت، نیمه سخت و نرم، اظهارکرد: در جنگ نرم اساسا سلاح گرم مطرح نیست و ابعاد روانی، فرهنگی، اجتماعی و اخیرا نیز استفاده از ابعاد سایبری این حوزه را موثر و قابل توجه کرده است. حتی ایالت متحده آمریکا که امروز مرکزیت قدرت سایبری را در اختیار دارد، خود در اسناد امنیت ملی دانسته که مهم‌ترین آسیب‌پذیری و یا پاشنه آشیل در همین حوزه است؛ چراکه وابستگی به این حوزه آسیب‌پذیری‌های خاص خود را دارد.

  فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به توجه ویژه به عامل بازدارندگی خاطرنشان کرد: تشکیل ارتش‌ها، قوا و سلاح‌ها صرفا به معنای استفاده در جنگ نیست، بلکه برای بازدارندگی است.

  وی تاکید کرد: بازدارندگی دارای دو مولفه می‌باشد که بر اساس مولفه نخست در برابر ضربه دشمن نباید فلج یا نابود شد و مولفه دوم قدرت مقابله به مثل است، زیرا ضربه اول را دشمن می‌زند و باید بتوان قدرت وارد کردن ضربه دوم را فراهم کرد.

  احمدی مقدم با تاکید بر این‌که سیاست دفاعی جمهوری اسلامی ایران بازدارندگی است، افزود: در حال حاضر با توجه به این‌که اسناد جهانی در حال تدوین است، گفته می‌شود هر کسی به این حوزه حمله کند گویا به خاک کشوری حمله کرده و می‌توان پاسخش را نظامی داد.

  فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تعریف مفاهیم دو واژه پدافند عامل و غیرعامل گفت: در حال حاضر دفاع بر اساس این است که بتوان از آسیب‌پذیری‌ها کاست به عنوان مثال وزیر اقتصاد ایتالیا در سال ۲۰۰۸ عنوان کرد اگر کامپیوتر به وجود نیامده بود، ایتالیا بحران اقتصادی نداشت.

  وی با تاکید بر توجه به تکثر سیستم‌ها، خردکردن و کاهش وابستگی‌ها به یکدیگر خاطرنشان کرد: با این‌که سایر کشورها درصدد توسعه شبکه فیبر برای انتقال آن هستند و گام‌های موثری برداشته‌اند، اما آمریکایی‌ها هنوز در این زمینه عجله نکرده‌اند.

  احمدی مقدم افزود: اگرچه در بحث سایبری دفاع مهم است، اما اگر در لاک دفاعی نیز جلو رویم، باید بدانیم که ابتکار عمل در دست دشمن است، زیرا آن است که حمله می‌کند و در لاک دفاعی فرو رفتن همواره این آسیب را نیز به دنبال دارد.

  فرمانده نیروی انتظامی در ادامه سخنان خود به بحث عدم تقارن یا دفاع و جنگ نامتقارن اشاره کرد و گفت: اگر کسی بخواهد در این زمینه با آمریکا نیز برابری کند، قدرت مالی ندارد و باید هزینه‌های زیادی را بپردازد و این موضوع در نبرد سایبری بسیار موضوعیت دارد.

  وی با اشاره به فتنه ۸۸ اظهارکرد: در این موضوع نیز به دلیل وجود زمینه‌های فکری به سرعت توانستیم، خود را رسانده و نقاط ضعف خود را برطرف کنیم.

  احمدی مقدم با اشاره به تشکیل پلیس سایبری گفت: پلیس سایبری یک سال است که راه‌اندازی شده و گام‌های موثری را برداشته است.

  فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به منابع مورد استفاده در این زمینه اظهارکرد: یکی از این منابع هکرها و مجرمین سایبری هستند و هر زمان که آنها را شناسایی کرده‌ایم توانسته‌ایم حداکثر استفاده را از آنها ببریم.

  وی در ادامه با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در عرصه سایبری خاطرنشان کرد: اکنون ادعای داریم که می‌توانیم به عنوان یک الگو خود را عرضه کنیم و اگرچه کمی با تاخیر کار خود را آغاز کردیم، اما حرکت مطمئنی است که استمرار می‌یابد.

  احمدی مقدم خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۲۰ سامانه و زیرسامانه ملی مشغول فعالیت هستند که فعالیت در بخش گذرنامه، ورود و خروج فرودگاه‌ها و … بخشی از این اقدامات است.

  وی با تاکید بر این‌که در بخش سایبری در منطقه از بسیاری کشورها جلو هستیم، اما با ملاحظات امنیتی، گفت: معتقدیم اتصال به دنیا باید در حد ضرورت باشد، چرا باید در کشور از سرویس‌هایی مثل ایمیل استفاده کنیم که ایمیل باکس آن در کشورهای مانند آمریکا باشد. بنابراین اگر این سرویس‌ها در داخل کشور باشد چه بسا بهتر است.

  فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: خوشبختانه کمترین آسیب به سیستم‌های نیروی انتظامی از لحاظ حملات سایبری وجود داشته است.

  احمدی مقدم با اشاره به شبکه ملی اطلاعات گفت: گفته می‌شود که آیا ما را از اینترنت محروم می‌کنند، اما پاسخ این است که اینگونه نیست و ارتباط با خارج باید در اندازه نیاز باشد.

  وی افزود: بنابراین باید استفاده از این فضاها به فرهنگ تبدیل شود؛ چراکه در غیر این صورت تمام فرصت‌ها تبدیل به تهدید می‌شود.

  منبع : تابناک
  ……………………………..
  پیام امرزو فان بیست :
  تو ز قران ای پسر ظاهر مبین / دیو ادم را نبیند غیر طین …
  با قران مانوس بشین
  چیزی و از دست نمیدین که هیچ
  برعکس
  زیبایی های عرفان رو به چشمتون میبینین
    لایک !

  شاید بخواهید بخوانید :

  عکس نوشته های فان بیست
  عکس نوشته طنز بترکون – جوک مرداد ۹۳
  جوک های تصویری فان ۲۰ ( جوک مرداد ۹۳ )
  تک بیت عاشقانه در قاب
  عکس نوشته های عارفانه و زیبا مرداد ۹۳
  عکس نوشته های طنز مرداد ۹۳
  نظر
  ارسال نظر  سه − = 1

  نویسنده
  writer

  این پست نوشته شده بوسیله admin
  در یکشنبه, بهمن ۳۰, ۱۳۹۰, ۲۳:۴۹.
  این نویسنده 1191 نوشته در پرتال فان-20 دارد.

  اطلاعات پست
  info post
  ارسال شده در : اخبار جالب

  این پست دارای هیچ نظری نیست.
  نوشتن نظر شخصی شما.  قیمت روز خودرو
  Online Price
  عضویت و نویسندگی در فان بیست
  Announcement
  صفحات ویژه
  Special Pages

  موضوعات سایت
  category
 • دسته‌ها

 • بیشترین لایک ها
  Last Posts
  برترین های 24 ساعت گذشته
  today views
  برترین های سایت
  today views
 • مطالب تصادفي
  Random Posts
  جملات بزرگان غرب درباره حضرت محمد(ص)

  لئون تولستوی: . . شخص شخیص پیامبر اسلام سزاوار همه گونه احترام و اکرام می باشد.  شریعت پیغمبر اسلام به علتتوافق آن با عقل و حکمت در آینده عالمگیر خواهد شد. . . لامارتین: . . اگر بزرگی هدف، کم[.....]

  جوک , اس ام اس sms ته خنده , سرکاری , طنز , اذر ۹۰ متفرقه جدید ( سری ۵ )

  در خرابه های قلبت کارگری بیش نیستم ! . . . سیمان بفرست کار خوابیده ! www.fun-20.com فان ۲۰ مرجع طنز ایران ( جوک , اس ام اس sms ته خنده ) از نسل سوخته ی ما که گذشت ولی[.....]

  بالاخره اصلشون رو پیدا کردم ! + عکس

  سال ها بود که دنبال اینا میگشتم مطمئنم شما هم حتی فکرشون رو هم نمیکردین که اینا وجود خارجی داشته باشن ! . برای اینکه اصلشون رو ببینی برو ادامه مطلب … انصافا خودشونن !

  کاریکاتورهای سربازی و خاطرات آن ( کمدی و ته خنده )

  یه سری کاریکاتور گذاشتم واسه اونایی که میخوان بپیچونن سربازیشونو ( کور خوندن ) و اونهایی که میخوان تجدید خاطرات اون دوره و بکنند و دسته سومی که نه میدونن سربازی چیه و نخواهند فهمید واسه دیدن همه این سری[.....]

  طنز مهندسین برق ( طنز رشته برق )

  بروبچ تا حالا فک کردین این مهندسی برق برق که میگن اصلا چیه ؟؟ امروز در این مطلب شما را با این رشته گولاخ اشنا میکنم دانشجویان این رشته رو اکثرا کسایی تشکیل میدن که مغزشونو خر گاز گرفته و[.....]

  زمان پخش سری جدید برنامه طنز خنده بازار

  سری سوم مجموعه طنز ‘خنده بازار’ در ۲۵ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای… برای مشاهده زمان پخش جدید این سری خنده بازار به ادامه مطلب برین ، به مناسبت آغاز ماه ربیع‌الاول و در آستانه دهه فجر از چهارشنبه پنجم بهمن‌، هرشب[.....]

  ماجراهای من و خانواده !

  بسم الله الرحمن الرحیم پریشب بود با عموم اینا بیرون بودیم عموم رو کرده به من میگه پسر موهاتم که سفید شده ! برای خوندن ادامه ماجرای بنده به ادامه مطلب برین ………………….. با یه نگاه مظلومانه با یه نیش[.....]

  جدیدترین و زیباترین اس ام اس های عاشقانه (دی۹۰)

  زمان غارتگر غریبیست همه چیز را بی اجازه می برد جز حس دوست داشتن را… اس ام اس های جدید عاشقانه دعای باران چرا؟! دعای عشق بخوان… این روزهای دلها تشنه ترند تا زمین… جدیدترین اس ام اس های عاشقانه[.....]

  نکته ای از انجیل «او در جایگاه پالاینده و خالص کننده نقره خواهد نشست.»

  «او در جایگاه پالاینده و خالص کننده نقره خواهد نشست.» در Malachi آیه ۳:۳ آمده است: این آیه برخی از خانمهای کلاس انجیل خوانی را دچار سردرگمی کرد. آنها نمی‌دانستند که این عبارت در مورد ویژگی و ماهیت خداوند چه[.....]

  عکس خنده دار : معماری به سبک ایرانی !!!

  اینم یه عکس خنده دار و کمدی دیگه واسه شما دوستای عزیز فان ۲۰ ای بنظر شما مشکل این معماری که تو عکس میبینید چیه ؟؟؟ واسه دیدن عکس خنده دار و کمدی معماری به سبک ایرانی  به ادامه مطلب[.....]